Podmínky použití

Pokud se vám cokoliv z mé tvorby líbí a rádi byste ji jakkoliv využili, nemusíte ji krást. Jednoduše mi napište s uvedením materiálu, který se vám líbí a účelem, jaký s ním zamýšlíte. Nebo se řiďte následujícími zásadami.

Nekomerční a nevýdělečné prezentace

Obrázky ze sekce Galerie

Obsah Galerie můžete na svých webech publikovat, zůstane-li u nich viditelný copyright s internetovou adresou na mé stránky. Obrázky nesmí být retušovány, upravovány v barevnosti, ostrosti, kontrastu, ořezávány, nesmí být do nich vpisován text, apod. Výjimkou je ořezání rámečku s nadpisem, copyrightem a logem za předpokladu, že budou tyto informace viditelně uvedeny v textové podobě pod obrázkem nebo článkem.

Části obrázků mohou být použity do loga či hlavičky stránky za předpokladu, že bude na každé stránce s tímto obrázkem uvedena informace o zdroji s odkazem na tento web.

Obrázky mohou být zmenšovány i zvětšovány, v případě zmenšení však musíte u obrázku uvést odkaz na mé stránky, protože tímto zmenšením tato informace nebude viditelná.

Články, tutoriály, návody

Tento materiál nesmíte publikovat v plné délce. Můžete však uvést první věty (perex) s odkazem na zbytek článku směřující na tento web. Kopírování celých článků není přípustné.

Grafika a design

Nesmí být kopírován a zveřejňován v žádné formě.

Demoverze skladeb

Můžete šířit i umísťovat na svých serverech v případě, že nedojde k jejich modifikaci. Musí zůstat přiložen soubor info.txt. Musí být uveden název skladby a mé jméno jako autor. Odkaz na tento web není povinný, ale budu rád, pokud jej uvedete.

Plné verze skladeb

Nesmí být kopírovány a zveřejňovány v žádné formě. Užití hudebních skladeb (i demoverzí) či obrázků mimo internet, např. audiovizuální prezentace, je vždy věcí konkrétní domluvy a bez mého svolení není přípustné.


Komerční a výdělečné prezentace

Zde jsou podmínky individuální. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Po emailové nebo písemné dohodě mohu poskytnout svou audiovizuální produkci pro různé typy prezentací.


Omezení

Výše uvedené podmínky platí pro použití v díle neporušujícím zákony ČR. Důrazně a zásadně nesouhlasím s použitím mých děl na webových stránkách podporující kradení software a jiné formy nelegálního obohacování, v dílech obsahujících pornografii, nabádajících k agresi, utlačování menšin a dílech jiným způsobem kontroverzních.

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuMichal Škrabálek, 7. 1. 2006, 10:06, zobrazeno 30380x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení