Exkluzivní návod na stoprocentně beztrestné a rychlé zbohatnutí. Chcete důkaz, že to funguje? Podívejte se na několik namátkových příkladů těch, kteří tenhle systém pochopili a úspěšně realizovali. Upozornění: jen pro silné žaludky.

Příklady úspěšných - síň slávy


Petr Wolf (ČSSD)

Podle soudu podvedl ministerstvo životního prostředí. Zneužil dotaci ve výši přes 11 milionů korun (to je jen jiný název pro krádež). Trest? Směšná pokuta 140 tisíc Kč. To se vcelku vyplatí, ne? Za nehty zůstalo solidních jedenáct mega.


Bohuslav Sobotka (ČSSD)

Za náhrady určené pro výkon politické funkce si pořídil byt za 7 milionů. Zaplatil ho penězi daňových poplatníků (nás všech) určenými pro výkon politické funkce (doprava do Poslanecké sněmovny, výdaje na reprezentaci, apod.). Sobotka také bez jakéhokoliv důvodu odpustil více než 115 milionů Kč za nedoplatky daně z příjmů vybraným firmám. To si někdo pošušňal. Trest? Žádný.


Pavel Bém (ODS)

Přímá zodpovědnost za přesměrování stamilionů do kapes vybraných firem za machinace v Praze. Stěhování úřadů, které mělo ušetřit peníze, ale prodělalo. Půl miliardy za šílený pronájem pražských náplavek. Lobbing za černé stavby kamarádů. Opencard za více než miliardu. Propojení s "kmotry" (což není nic jiného, než mafie a podsvětí). Trest? Ale prosím vás...


Stanislav Gross (ČSSD)

Zázračné zbohatnutí v řádu stovek milionů korun, které Gross nedokázal nijak zdůvodnit. Prakticky ze dne na den získal bůhvíodkud tolik peněz, že by v nich mohl plavat jako strýček Skrblík. Založení několika policejních týmů podřízených přímo sobě s nejasným účelem. Zfalšované studium práv. Nákup akcií za 21 milionů a jejich okamžitý prodej za 100 milionů. Mluvil někdo o korupci, praní špinavých peněz, daňových únicích či úvěrovém podvodu? Možná pár odvážných novinářů, ale rozhodně ne soud. Poctivě to vyšumělo.


Milan Jančík (ODS)

Najetí na policistu (pokus o ublížení na zdraví nebo dokonce pokus o vraždu), titul získaný na známých plzeňských "právech", koupě obří firmy za tisícovku, podvodné smlouvy. Padlo pár trestních oznámení s předvídatelným výsledkem. Bez trestu.


Ivan Langer (ODS)

Uzavření nevýhodných smluv se spřátelenými firmami, škoda sto milionů. Ovlivňování volby prezidenta. Napojení na mafiány. Všechno se zametlo pod koberec nebo časem vyšumělo, takže tradičně bez trestu.


Pavel Němec (US-DEU)

Nezákonně nařídil propuštění příslušníka katarské královské rodiny Hámida bin Abdala Sáního, který při svém pobytu v ČR pohlavně zneužíval nezletilé a byl odsouzen také za ohrožování výchovy mládeže a kuplířství. Prokázané nehospodárné nakládání se státními prostředky (lidově krádeže). Krytí podvodů na známé právnické fakultě v Plzni. Veškeré vyšetřování bylo odloženo.


Jiří Paroubek (ČSSD)

Zneužití státních peněz na úhradu osobních sporů. Machinace s financováním časopisu Trend. Propojení s mafiány (Ďuričko a spol.). Milionové kšefty těsně před rozvodem, podezřelá koupě penzionů, utajování sponzorů, nezdaněné příjmy. Trest? Laskavý čtenář si domyslí.


David Rath (ČSSD)

Protlačování výstavby jídelny pro neexistující školu. Opakované "malé domů" ve formě přihrávání velkých finančních prostředků na všemožné projekty v Hostivicích u Prahy. Reklama hrazená z peněz Středočeského kraje. Trest? Za co? Vše byla jen náhoda! Aktualizováno: tady kupodivu na ptáčka spadla klec. Nechme se překvapit, zda neuletí.


Aleš Řebíček (ODS)

Záhadné zbohatnutí v řádu miliard Kč (to už je solidní, co říkáte?) po nástupu do čela ministerstva. Jeho firma ve stejném okamžiku zmnohonásobila zisk i množství státních zakázek. Přímé vazby na mafiány (Pitr, Mrázek). Trest? Kdo a proč by ho trestal?


Mirek Topolánek (ODS)

Zneužití státní letové linky na cestování za lyžováním. "Toskánská aféra", kdy se setkával s mafiány a zloději ze všech koutů ČR. Sexuální dovolená u italského politika Berlusconiho. Přímá vazba na lobbistu Dalíka, který je sám podezřelý z machinací a podvodů všech druhů. A samozřejmě několikamiliardová kauza obrněných vozů Pandur. Trest? Byl důrazně pokárán.


Martin Kocourek (ODS)

Podvod s dluhopisy za 16 milionů, které se snažil nejprve přeprat přes bankovní účty své matky a následně skrýt před manželkou. Dodnes se nic nevyšetřilo. Proč taky. Šestnáct mega jsou jen drobné... Trest? Nenechte se vysmát.


Alexandr Vondra (ODS)

Přímá zodpovědnost za ukradenou půl miliardu Kč během českého předsednictví v radě EU. Policii se podařilo rozkrýt složitou strukturu účtů a jejich vlastníků, kde peníze skončily, ale trest nepadl. Pan Vondra má docela hroší kůži (obrazně i ve skutečnosti). Trest? Musel se omluvit.


Pavel Drobil (ODS)

Zmanipulované veřejné zakázky, pokusy o korupci, nadhodnocení zakázky na čističku odpadních vod v Praze o tři miliardy, z nichž mělo být přelito 500 milionů do stranické kasy ODS. Snaha o zničení důkazů o korupci, ovlivňování svědků trestné činnosti, zneužití pravomoci veřejného činitele. Potrestán byl nakonec člověk, který na všechny tyto nepravosti upozornil. Drobil se směje. Smích léčí.


Martin Barták (ODS)

Obcházení zákona o veřejných zakázkách a maskování korupce při nákupu obrněných vozidel, zneužití pravomoci veřejného činitele, požadování úplatku, přihrávání státních zakázek za téměř miliardu korun svému známému. Trest? 10x otčenáš.


Martin Bursík (Zelení)

Podivné nabytí několika nemovitostí v centru Prahy a následné získání grantů na rekonstrukci těchto staveb. Pronájem nemovitosti vlastní firmě a s tím související možné daňové úniky. Trest? Svatba s Kateřinou Jacques.


Miloš Zeman (ČSSD, Zemanovci)

Zodpovědnost za výstavbu a provoz dálnice D47 - bez výběrového řízení, se značným zpožděním a předražením o 70 miliard (to je tak akorát, ne?). Snaha o nezákonnou diskreditaci tehdejší ministrině školství Buzkové. Kontakty s mafiány, podvody, korupce. Trest? Stal se prezidentem.


Miroslav Kalousek (KDU-ČSL, TOP 09), Václav Klaus (ODS)

Tohle je nádhera. Všichni vědí, kolik toho tihle šašci napáchali, za co všechno jsou zodpovědní (Google toho vylistuje tolik, že se pozvracíte), kam až sahají jejich chapadla. Zajímavé je, že jim nikdy nebyla prokázána trestní odpovědnost, a to ani za takové věci, za které by většina z nás už ryla čumákem hlínu. Tyto parodie na člověka by mohly psát knihy o tom, jak se pohybovat v "byznysu". Dělají to chytře a jen díky tomu se drží u pramenu už desítky let. Tolik vynalézavosti, obratnosti, riskování a přitom stále stoprocentní úspěch. Krása! Tresty? Velmi nízká oblíbenost v průzkumech veřejného mínění. Ou, ou, toto bolí...

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuMichal Škrabálek, 12. 4. 2012, 21:56, zobrazeno 14077x, dnes 2x
4.9 37Hodnocení