Podmínky použití

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuMichal Škrabálek, 7. leden 2006

Pokud se vám cokoliv z mé tvorby líbí a rádi byste ji jakkoliv využili, nemusíte ji krást. Jednoduše mi napište s uvedením materiálu, který se vám líbí a účelem, jaký s ním zamýšlíte. Nebo se řiďte následujícími zásadami.

Nekomerční a nevýdělečné prezentace

Obrázky ze sekce Galerie

Obsah Galerie můžete na svých webech publikovat, zůstane-li u nich viditelný copyright s internetovou adresou na mé stránky. Obrázky nesmí být retušovány, upravovány v barevnosti, ostrosti, kontrastu, ořezávány, nesmí být do nich vpisován text, apod. Výjimkou je ořezání rámečku s nadpisem, copyrightem a logem za předpokladu, že budou tyto informace viditelně uvedeny v textové podobě pod obrázkem nebo článkem.

Části obrázků mohou být použity do loga či hlavičky stránky za předpokladu, že bude na každé stránce s tímto obrázkem uvedena informace o zdroji s odkazem na tento web.

Obrázky mohou být zmenšovány i zvětšovány, v případě zmenšení však musíte u obrázku uvést odkaz na mé stránky, protože tímto zmenšením tato informace nebude viditelná.

Články, tutoriály, návody

Tento materiál nesmíte publikovat v plné délce. Můžete však uvést první věty (perex) s odkazem na zbytek článku směřující na tento web. Kopírování celých článků není přípustné.

Grafika a design

Nesmí být kopírován a zveřejňován v žádné formě.

Demoverze skladeb

Můžete šířit i umísťovat na svých serverech v případě, že nedojde k jejich modifikaci. Musí zůstat přiložen soubor info.txt. Musí být uveden název skladby a mé jméno jako autor. Odkaz na tento web není povinný, ale budu rád, pokud jej uvedete.

Plné verze skladeb

Nesmí být kopírovány a zveřejňovány v žádné formě. Užití hudebních skladeb (i demoverzí) či obrázků mimo internet, např. audiovizuální prezentace, je vždy věcí konkrétní domluvy a bez mého svolení není přípustné.


Komerční a výdělečné prezentace

Zde jsou podmínky individuální. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Po emailové nebo písemné dohodě mohu poskytnout svou audiovizuální produkci pro různé typy prezentací.


Omezení

Výše uvedené podmínky platí pro použití v díle neporušujícím zákony ČR. Důrazně a zásadně nesouhlasím s použitím mých děl na webových stránkách podporující kradení software a jiné formy nelegálního obohacování, v dílech obsahujících pornografii, nabádajících k agresi, utlačování menšin a dílech jiným způsobem kontroverzních.

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuMichal Škrabálek, 7. leden 2006, zobrazeno 29310x, dnes 1x
Hodnocení0.0 (0)

Autorská práva

Veškeré hudební skladby / obrázky uvedené na tomto webu jsou původní materiál chráněný autorskými právy. Nelze s nimi tedy nakládat tak, jak kdo uzná za vhodné. Použití mého díla pro jiné účely, než osobní poslech / prohlížení, je podmíněno mým PÍSEMNÝM souhlasem. To se týká i použití jako podkres pro osobní videa, obrázky, spořiče obrazovky, apod.

DŮRAZNĚ nesouhlasím s použitím mé tvorby pro komerční účely (módní přehlídky, multimediální prezentace, apod.) bez patřičného autorského honoráře. Pokud má moje tvorba vydělávat, rozhodně ne pouze do cizích kapes. Jedná se o nekomerční materiál tvořený nikoliv za účelem zisku, nicméně pokud má být využití výdělečné, v žádném případě ne parazitním stylem typu "nahrabu si, autorovi pošlu pár stovek, může být rád".

Proti porušení mých autorských práv se budu bránit. Trestní oznámení je zdarma, soud stojí pár stovek. Pokud má někdo dojem, že obrana proti krádeži duševního vlastnictví je složitá, velmi se mýlí.


Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.
CalmCube2 CMS
RSSGoogle PlusYouTubeVytisknout stránkuGoogle Play Music· Mapa stránek· Mobilní verze · © 1998 - 2018 Michal Škrabálek