Rozlišení: 800x600 px
Velikost: 55 kB
Fotoaparát: Minolta DiMAGE G500
Načítání dat...

Odpočinek

Dark Art, 3. únor 2008, zobrazeno: 13883x, dnes: 1x
arrowdown Stáhnout obrázek
JPG, 800x600 px, 55 kB
Hodnocení0.0 (0)

edit Přidat komentář

Komentáře (7)

#7
Aksu Hanttu
0
17. říjen 2008
Moc pěkné... Na to by jsi měl být hodně hrdý... Krása a emoce v nádherném souznění prostě paráda..
#6
Pavel Král
0
8. říjen 2008, realstav.pavel (at) seznam.cz
po přečtení mnoha komentářů si začínám uvědomovat jak tě většina komentujících kladně kritizuje,jak ti ladí to a zase tohle,jak světlo je zchyceno jinak,jak je to puntičkářská práce,a tak dál a dál.sedim u deseti fotek zhruba něco málo přes hodinu a co vidím nejvíc jsou pocity (tvé pocity).pocity se dají snadno napsat,nebo zahrát,ale tvá verze vyjadřování je mi nejpříjemnější.Já děkuji za to co vytváříš.
#5
N..i..A
0
18. říjen 2007
Nemam slov ...
#4
Andrea
0
5. březen 2007, xPilarovaA (at) seznam.cz
Tedy chlape... všechny obrázky jsem si tady projela a všechny komentáře přečetla.Je to něco naprosto úžasného.. máš naprosto úžasný talent.Jsem tady dnes poprvé,ale už teď se těším co nového sem dáš.Jsem sice v tomto ohledu naprostý amatér,ale co se laika týče máš za vše 100%.
Odpověď: Ou, děkuju, když občas narazím na některé své starší věci, upřímně rudnu studem, co jsem to vyplodil za břečku.

#3
Tenzo
0
16. říjen 2006, tenzo (at) rave.cz
To Tomm Coidd: Toz to je fakt puntickarstvi na prvni urovni
#2
Tomm Coidd
0
11. prosinec 2004, tommcoidd (at) seznam.cz
Námět této fotografie je velmi zajímavý. Zpracování je také dobré, až na pár drobností, ke kterým se dostanu za chvíli. Líbí se mi, že kůže na těle opravdu sedí, i místa kde je kůže sloupnutá se stotožňují s křivkami a záhyby těla. Líbí se mi také světlo, které padá na obličej. Ale je zde asi 5 jistých nedostatků, kterých jsem si po chvíli pozorování... všimnul. Prvním jsou podle mě nepřirozené a hranaté okraje ruky (mezi prsty), které vypadají, že je autor vystřihnul narychlo. Totéž platí pro okraj vedle levého oka. Druhým nedostatkem je kruhovitý odlupek na levé tváři jedince, který postrádá perspektivitu a kazí dojem hloubky obrazu. Třetím nedostatkem je jizva na nose která nesplývá s jeho tvarem, působí nepřirozeně. Čtvrtým nedostatkem je, že jizva pod okem a na prostředním prstu je úplně stejná, z čehož se dá posoudit, že jde o pouhé připlácnutí vrstvy s obrázkem jizvy (snad je dokonce i natočena pod stejným úhlem). Pátým - posledním - nedostatkem je nepřirozené zakončení prstů ve tmě, resp. jejich prolnutí do tmy. No a teď jsem si všimnul další drobnosti - pravé obočí působí oproti levému jako černý flek. Omlouvám se za tento příliš kriticky vyznívající komentář, snad se tě to příliš nedotklo, Michale. Vím, že si potrpíš na detailech, ale tentokrát to nevypadá jako práce od tebe, protože právě ty detaily zde chybí a kazí jinak dobrý motiv. Nechci vyvolávat žádne hádky, jsou to jen mé postřehy, tak se kdyžtak nezlob. Jinak jde ale samozřejmě o zajímavý obrázek a skvělý nápad, jen ty detaily jsou propracovány méně, než jsme u tebe zvyklí více
#1
Petan
0
10. prosinec 2004, bernartwood (at) email.cz
Hodonínský Hellreiser.... odpočinek... heh, ty mě fakt bavíš! Jinak no comment, super!!!
CalmCube2 CMS
RSSGoogle PlusYouTubeVytisknout stránkuGoogle Play Music· Mapa stránek· Mobilní verze · © 1998 - 2018 Michal Škrabálek